سرویس ها درخواست مشاوره تماس با ما
امکانات امکانات

طراحی اختصاصی نرم افزار مدیریت سفارشات

امکانات و ویژگی های نرم افزار مدیریت سفارشات

ثبت سفارش

سفارشات از طریق همه ی پلتفرم های مورد استفاده در رستوران مانند اپلیکیشن، وب سایت و... به نرم افزار مدیریت سفارشات ارسال می شوند و چندین اپراتور می توانند به طور همزمان فعال بوده و ثبت سفارش کنند، در عین حال وضعیت هر سفارش توسط هر یک از اپراتور ها تغییر پیدا کند؛ در همه ی سیستم ها به طور خودکار بروزرسانی می شود. ثبت سفارش شامل مواردی از جمله: انتخاب سریع غذا، انتخاب مشتری، ثبت مشتری و مدیریت تماس های کاربران می باشد. و همچنین نرم افزار قابلیت اتصال به دستگاه کالر آی دی را دارد که در زمان تماس مشتری با رستوران، اپراتور می تواند تمامی اطلاعات او را ببیند و سفارش غذا را سریع و راحت ثبت کند.

تسویه موقت

بعد از اینکه سفارشات ثبت نهایی و برای آماده سازی به آشپزخانه ارسال می شوند؛ تحت عنوان سفارشات باز در منوی تسویه موقت نمایش داده شده و اپراتور می تواند سفارشات را برای ارسال به پیک مورد نظر خود اختصاص دهد. مبلغ سفارشاتی که به صورت نقدی توسط پیک دریافت می شود از قسمت تسویه موقت قابل مشاهده بوده و پیک موظف است مبالغ دریافتی را با توجه به مبلغ بدهی که نرم افزار نمایش می دهد به رستوران تحویل دهد.

سفارشات دریافت شده

تمامی سفارشات دریافت شده از هر پلتفرمی در روز جاری؛ در این قسمت با تمام جزئیات مانند: تعداد سفارشات، ارسال شده ها، در انتظار تأیید، در حال آماده سازی و ... قابل مشاهده بوده و وضعیت هر سفارش بر اساس رنگ تفکیک شده و به راحتی قابل تشخیص می باشد. همچنین امکان فیلتر برای دسترسی سریع به یک سفارش بر اساس شماره فیش، شماره همراه مشتری و گزینه های دیگر با توجه به نیاز رستوران وجود دارد.

جزئیات سفارش

اپراتور برای مشاهده ی اطلاعات بیشتر از هر سفارش می تواند از جزئیات آن سفارش اقدام کند. در این قسمت تمامی اطلاعات مربوط به سفارش مانند: نام مشتری، کد سفارش، شماره فیش، تاریخ سفارش، نام غذا، قیمت، تعداد، اطلاعات ارسال، وضعیت پرداخت و ... وجود دارد. همچنین برای اپراتور امکان پرینت، ویرایش و تغییر وضعیت سفارش نیز در دسترس می باشد.