سرویس ها درخواست مشاوره تماس با ما
امکانات امکانات

طراحی و ساخت اپلیکیشن گارسون

امکانات و ویژگی های اپلیکیشن گارسون

ثبت نام و ورود به اپلیکیشن

گارسون می بایست پس از نصب اپلیکیشن بر روی گوشی موبایل خود برای دسترسی به اپلیکیشن و استفاده از امکانات آن، با شماره موبایل خود وارد شود و اطلاعات کاربری خود را کامل کند. در ابتدا شماره موبایل خود را وارد کرده سپس برای شماره ی وارد شده یک کد ارسال می شود و بعد از ثبت کد دریافتی گارسون به آسانی وارد اپلیکیشن می شود.

ثبت سفارش و انتخاب میز

پس از ورود به برنامه، گارسون می تواند برای ثبت سفارش و یا مدیریت سفارشاتی که پیش تر ثبت کرده است؛ اقدام کند. بدین صورت که ابتدا شماره میز مورد نظر را انتخاب کرده و برای تکمیل آن به ادامه ی سفارش می پردازد.

مشاهده منو و دریافت سفارش میز

اکنون گارسون امکان مشاهده ی لیست منو و همچنین منوی برترین ها را دارد. در اینجا می تواند سفارشات را از لیست منو ثبت کرده و همچنین غذاهایی را که بیشتر مورد استقبال هستند در منوی برترین ها درج کرده و زمان ثبت سفارش برای دسترسی سریعتر از آن بخش اقدام کند.

مدیریت و پرینت سفارشات

بعد از انتخاب سفارش مورد نظر و زدن دکمه ذخیره و پرینت می تواند آن را بازبینی نهایی و به پرینتر ارسال کند. ثبت سفارش که انجام شد امکان ویرایش سفارش، مدیریت میزها با توجه به شماره میز و ساعت ثبت سفارش برای گارسون وجود دارد که از این طریق می تواند تعداد غذا را کم و زیاد و یا نوع غذا را تغییر داده و سفارش را مجدداً ثبت کرده و برای پرینتر ارسال کند.