سرویس ها درخواست مشاوره تماس با ما
امکانات امکانات

طراحی اختصاصی داشبرد مدیریت رستوران

امکانات و ویژگی های داشبرد مدیریت رستوران

مدیریت رستوران

در داشبرد مدیریتی کلیه بخش های سیستم به راحتی مدیریت می شود. ضمن امکانات بسیاری که دارد از اصلی ترین آن ها مدیریت غذاها می باشد که می توان در آن جزئیات غذاها به طور مثال : نام غذا ، قیمت و... را تنظیم و ثبت کرد. مدیر سیستم می تواند تخفیفات را با روش های گوناگون ایجاد کرده و در اختیار مشتریان قرار دهد . همچنین گزارشات با استفاده از فیلتر پیشرفته و نمودار ها دریافت می شود.

سفارشات جاری

تمامی سفارشات دریافت شده از هر پلتفرمی در روز جاری؛ در این قسمت با تمام جزئیات قابل مشاهده است در واقع در نبود سیستم سفارش گیر اختصاصی برای رستوران، سفارش گیری در پنل انجام می گیرد. وضعیت هر سفارش بر اساس رنگ تفکیک شده و به راحتی قابل تشخیص است، همچنین امکان تأیید و چاپ سفارش یا لغو آن با اطلاع رسانی وضعیت به کاربر از طریق ارسال پیامک نیز وجود دارد.

گزارش پیشرفته

در این قسمت مدیر سیستم کلیه سفارشات ثبت شده را می تواند بررسی و برای دسترسی آسان و سریع فیلتر کند . کاربرد این قسمت بیشتر برای ارائه گزارشات مدیریتی و تصمیم های کاربردی برای رستوران می باشد .به طور مثال سفارشات در کدام یک از روز های هفته بیشتر است ؟ تعداد سفارشات پرداخت آنلاین بیشتر بوده یا پرداخت های نقدی؟ و یا اینکه کدام یک از اپراتور ها، پیک ها عملکرد بهتری داشته اند؟ در نتیجه گزارش گیری لحظه ای به مدیر سیستم جهت عملکرد و ارزیابی بهتر، بسیار کمک می کند.