سرویس ها درخواست مشاوره تماس با ما
امکانات امکانات

طراحی اختصاصی داشبرد مدیریت فروشگاه

امکانات و ویژگی های داشبرد مدیریت فروشگاه

مدیریت فروشگاه

در داشبرد مدیریتی کلیه بخش های سیستم به راحتی مدیریت می شود. ضمن امکانات بسیاری که دارد از اصلی ترین آن ها مدیریت کالاها می باشد که می توان در آن جزئیات کالا به طور مثال : نام محصول، برند و مشخصات کلی را تنظیم و ثبت کرد. مدیر سیستم می تواند تخفیفات را با روش های گوناگون ایجاد کرده و در اختیار مشتریان قرار دهد . همچنین گزارشات با استفاده از فیلتر پیشرفته و نمودار ها دریافت می شود.

سفارشات جاری

تمامی سفارشات دریافت شده از هر پلتفرمی در روز جاری؛ در این قسمت با تمام جزئیات قابل مشاهده و پیگیری است. وضعیت هر سفارش بر اساس رنگ تفکیک شده و به راحتی قابل تشخیص است، همچنین امکان تأیید و چاپ فیش یا لغو آن با اطلاع رسانی وضعیت به کاربر از طریق ارسال پیامک نیز وجود دارد.

گزارش پیشرفته

در این قسمت مدیر سیستم کلیه سفارشات ثبت شده را می تواند بررسی و برای دسترسی آسان و سریع فیلتر کند . کاربرد این قسمت بیشتر برای ارائه گزارشات مدیریتی و تصمیم های کاربردی برای فروشگاه می باشد. به طور مثال سفارشات در کدام یک از روز های هفته بیشتر بوده است ؟ و یا اینکه کدام یک از اپراتور ها عملکرد بهتری داشته است؟ در نتیجه گزارش گیری لحظه ای به مدیر سیستم جهت عملکرد و ارزیابی بهتر، بسیار کمک می کند.