درباره ما

شرکت هونام مهارت عصر نو در سال 1394 با اتکا بر دانش و تجربه و استفاده از علم روز جهان در زمینه برنامه نویسی و گروه تولید جوان و متخصص، همراه با انجام تحقیقاتی جامع با هدف ارتقاء و به روز آوری حوزه نرم افزار کشور، رسماً فعالیت خود را آغاز نمود. اهم فعالیت های شرکت در زمینه طراحی و تولید انواع نرم افزار از جمله: اپلیکیشن در نسخه ها ی اندروید ، PWA ،IOS ، سایت ها، اتوماسیون های اداری، خدمات چاپ و تبلیغات نیز می باشد.

این واحد نرم افزاری با بهره مندی از پرسنل خلاق و فعال واحد طراحی و تولید توانسته است در مدتی کوتاه پروژه های بسیاری را با موفقیت طراحی و اجرا نماید. رسالت این گروه برنامه نویسی به عنوان یکی از پیشتازان حوزه نرم افزار، پس از جلب رضایت کامل مشتریان خود، آشنا نمودن ایشان با مکانیزاسیون فرآیند کسب و کارها  با پیاده سازی یک سیستم مکانیزه و بهره مندی از امکانات جدید بدون نیاز به کاغذ و روش های سنتی، ثبت و گردش اطلاعات به صورت سیستماتیک می باشد. که این امر موجب افزایش امنیت، سرعت گردش اطلاعات و صرفه جویی در هزینه ها برای هر کسب و کاری می شود.

اهداف ما

کیفیت خدمات

بهترین و مؤثرترین راه جذب مشتری، ارائه خدمات مناسب و با کیفیت است. در واقع کیفیت؛ همکار ما در ارتباط با مشتریست.

تکنولوژی روز دنیا

انجام کارهای قوی و بروز نیاز به استفاده از تکنولوژی های جدید دارد که متناسب با علم روز ساخته شده اند. تکنولوژی در حال ایجاد تغییراتی در نحوه کار ما می باشد.

رضایت مشتری

بهترین انگیزه و بیشترین انرژی، از رضایت مشتری به دست می آید. مهمترین عامل برای ما در ارائه خدمات برتر، جلب رضایت شماست.