بسته نرم افزار حقوق دولتی معدن

حقوق دولتی معادن در واقع: «سهم دولت ناشی از استخراج، بهره برداری و برداشت هر واحد از ماده یا مواد معدنی» می باشد و دارندگان پروانه بهره برداری از معادن، مکلف به پرداخت حقوق دولتی هستند. با توجه به پیچیده بودن مراحل محاسبه ی مبلغ مورد نظر و ایجاد مشکلاتی که در نحوه ی محاسبه ی آن به صورت دستی وجود دارد؛ نرم افزار حقوق دولتی معدن به صورت کاملا اختصاصی برای سرعت بخشیدن به روند محاسبه ی مبلغ، گزارش گیری قدرتمند و دریافت اطلاعات از معادن و معدن داران طراحی و تولید شده است.

برخی مزایای استفاده از بسته نرم افزار حقوق دولتی معدن

گزارش گیری آسان

تهیه گزارشات دقیق به روش سنتی، نیازمند طی مراحل گوناگون و دشوار است و در اکثر مواقع مطالب غیرضروری، بخش عمده ای از حجم گزارش را تشکیل می دهند و هماهنگی لازم را ندارند. به منظور سهولت کار تهیه کنندگان گزارش از بدهی ها، چک ها، ضمانت نامه ها و استخراج ها و نیز آسانی دستیابی به اطلاعـات، سازمان های صنعت و معدن بدون شک نیاز به سیستم حقوق دولتی معدن خواهند داشت.

ثبت استخراج ها

معادن می بایست به صورت ماهیانه آنچه را که استخراج کرده اند به سازمان صنعت، معدن و تجارت گزارش دهند تا بر اساس استخراج ماهیانه، حقوق دولتی برای آن معدن محاسبه گردد. با توجه به نیاز سازمان صنعت و معدن کشور و مشکلاتی که در نحوه ی گزارش گیری از حساب ها و استخراج معادن وجود دارد، نرم افزار اختصاصی حقوق دولتی معدن برای رفع این مشکلات طراحی و تولید شده است.

مدیریت توانمند

مهمترین عامل در مدیریت توانمند، تکنولوژی می باشد؛ نرم افزار حقوق دولتی معدن متناسب با تکنولوژی روز دنیا به صورت اختصاصی برای سازمان صنعت، معدن و تجارت طراحی و تولید شده است و با بهره گیری از آن، مزیت رقابتی خود را در حوزه تکنولوژی نیز توسعه داده و به راحتی می توانند با شناسایی نقاط ضعف و شکاف ها؛ آن ها را برطرف نموده و شاهد ارتقاء توانمندی های خویش باشند.

محصولات ما در بسته نرم افزار حقوق دولتی معدن

امکانات نرم افزار حقوق دولتی معدن

پروفایل معادن (شامل : استخراج - بدهی ها - تراکنش ها - ضمانت نامه - گزارش حقوق دولتی)

مدیریت بانک ها

شهرستان ها

مدیریت اپراتور ها

دسترسی منعطف براساس امکانات نرم افزار

مدیریت بهره برداران

مواد معدنی

ثبت و مدیریت چک با قابلیت برگشت بدهی ها به سیستم در صورت برگشت چک

تنظیمات گزارش (نام امضا کننده ، توضیحات انتهای گزارش  و ...)

تنظیمات متن ابلاغیه

سیستم هشدار خودکار (موعد چک ، انقضای پروانه بهره برداری و ...)

لاگ کاربران با قابلیت گزارش