بسته نرم افزار کشتارگاه

در هر کشتارگاه نیاز است که میزان دقیق کشتارهای انجام شده در کشتارگاه را کنترل و از طرف دیگر وضعیت حساب مشتریان و دریافت و پرداختها را بطور دقیق رصد کرد و همچنین موجودی انبارها را کنترل کرده تا از بروز اشتباه یا سوء استفاده های احتمالی بتوان به سهولت جلوگیری کرد. با توجه به نیازسنجی دقیق و شناسایی نیازهای کشتارگاههای صنعتی، استفاده از نرم افزار های مدیریت کشتارگاه برای کنترل وضعیت و مدیریت در این مجموعه ها به خوبی احساس می شود.

برخی مزایای استفاده از بسته نرم افزار کشتارگاه

کنترل وضعیت

یکی از موارد مهم در کشتارگاه های صنعتی، کنترل وضعیت است. در حقیقت کنترل وضعیت باعث تولید محصولات با کیفیت، افزایش راندمان کاری و اطمینان از کارکرد صحیح مجموعه می شود. به منظور بالا بردن سطح کیفی و تولیدات بهداشتی بدون هیچ مشکلی، هر کشتارگاه نیازمند استفاده از نرم افزار های مدیریت کشتارگاه می باشد.

سهولت مدیریت

استفاده از تکنولوژی های نوین موجب رفاه و ایجاد فضای متفاوتی در تمامی کسب و کار ها نسبت به گذشته شده است؛ کشتارگاه های صنعتی نیز از این قاعده مستثنی نبوده و به کمک نرم افزارهای مدیریت کشتارگاه، مدیران این حوزه به راحتی توانسته اند عملکرد و روند تولید خود را با دقت بالا مورد ارزیابی قرار داده و مجموعه خویش را به سهولت مدیریت کنند.

دسترسی آسان

زمانی که سیستم مدیریت فرآیندهای کشتارگاه پیاده سازی و اجرا می شود؛ از آن پس تمامی اطلاعات به صورت منظم در بانک اطلاعاتی ذخیره شده و با توجه به سطوح دسترسی از پیش تعریف شده موجود در سیستم برای کارکنان و مدیریت مجموعه، می توانند در سریع ترین زمان و به آسانی به داده های موردنیازشان دسترسی داشته باشند.

محصولات ما در بسته نرم افزار کشتارگاه

امکانات پنل مدیر کشتارگاه

مشخص کردن نوع عوارض ( به طور مثال: عوارض ورودی )

تعریف عوارض قابل برگشت

ایجاد و مدیریت دام ها

مدیریت نوع کشتار و تعریف اسناد متناظر با آن و اختصاص مبلغ عوارض بر اساس نوع: (عوارض – دام – کشتار )

گزارش کشتار بر اساس قصاب، تاریخ، نوع عوارض، نوع دام و نوع کشتار

قابلیت چاپ گزارشات به صورت pdf

گزارش تعیین مبلغ کل عوارض بر اساس تاریخ

مدیریت کاربران نرم افزار

امکانات پنل کاربر کشتارگاه

امکان ثبت راننده و قصاب

امکان ثبت مشخصات خودرو از جمله شماره پلاک

مدیریت قصاب ها

امکان تولید بارکد به صورت خودکار و دستی

درج تاریخچه ورود و خروج

انتخاب دام و فایل پیوست متناسب

امکان پرینت مشخصات برای قصاب

مشتریان بسته نرم افزار کشتارگاه