بسته نرم افزار گلخانه

درسالهای اخیر کشت گلخانه ای در کشور ما گسترش بسیاری یافته است به طوریکه با احداث شهرک های گلخانه ای در استان های مختلف کشور سطح زیر پوشش گلخانه ها به سرعت در حال افزایش است. مدیریت صحیح گلخانه، از زمان انتخاب محل احداث گلخانه شروع می شود و مسائل دیگری را در بر می گیرد که اکثرا گلخانه داران با آن مواجه هستد. هدف از طراحی این نرم افزار سهولت در مدیریت سریع و آسان گلخانه ها می باشد.

دانلود کاتالوگ

برخی مزایای استفاده از بسته نرم افزار گلخانه

مدیریت آسان

در دنیای مدرن و پیشرفته امروزی، گلخانه ها هم مانند سایر صنایع نیازمند شناسایی راه حل هایی برای ارائه تجربه عالی به مشتری، دستیابی به قیمت گذاری دقیق، در دسترس بودن محصول و سهولت در انجام سفارشات می باشند. نرم افزار مدیریت گلخانه ها با داشتن امکانات مورد نیاز؛ تجربه مدیریت آسان را برای صاحبان این حوزه دلچسب میکند.

بازگشت سرمایه

نرم افزار مدیریت گلخانه ها، با در نظر گرفتن نوع و تعداد محصولات و نحوه چگونگی ارائه آن به مشتریان، رویکرد سیستماتیکی برای جذب دائم و مستمر مشتریان، نگهداری آن ها و در نهایت رشد تعداد مشتریان سودده ارائه می دهد که در نتیجه سبب افزایش تعداد مشتریان ، فروش بیشتر و در نهایت بازگشت سرمایه اولیه خواهد شد.

حصول موفقیت

یک نرم افزار مدیریت گلخانه شامل مدیریت و اجرای برنامه های مالی، مدیریت انبار و موجودی محصولات، گزارشات فروش، تولید، تدارکات و مدیریت انبار می باشد.در عصر تکنولوژی هر کسب و کاری علاوه بر گلخانه ها هم نیازمند یک سیستم یکپارچه می باشند تا به حد مطلوب فروش خود برسند و شاهد موفقیت مجموعه خویش باشند.

محصولات ما در بسته نرم افزار گلخانه

امکانات سیستم مدیریت گلخانه

مدیریت محصولات

مدیریت انبار و موجودی محصولات

فروش محصولات

گزارشات فروش

تبدیل موجودی محصولات

قابلیت استفاده در حالت آفلاین و آنلاین

قابلیت اتصال به دستگاه پوز

فروش محصولات بر اساس موجودی

مشتریان بسته نرم افزار گلخانه